[Home page]

Ukrainian Youth Draughts Championship-Kamianske (Draughts 64,rapid) B10

Kamianske 2019-03-16/2019-03-16
Rapid, Manual, 7'+5''
Olena Korotka


МісцеПрізвище та ім'яДата та рік народженняОбластьРозрядРейтингR1R2R3R4R5R6R7R8R9TotalTie BreakTSolkName
1Суров Іван2009-08-03Dnipropetrovsk region I 2257
2
2
2
2
0
2
2
1
2
15088
2Золотар Тимур2009-08-14Kharkiv regionI 2263
2
1
1
2
2
1
1
2
2
14093
3Вітер Роман2009-01-02Zaporizhzhya region I 2240
2
0
2
1
2
1
2
0
2
12085
4Колєсніков Матвєй 2010-06-28Mykolaiiv regionI 2239
1
2
1
0
2
2
2
1
1
12081
5Микицей Ярослав2009-08-22IvanoFrankivsk regionII 2150
0
1
2
0
1
2
2
2
2
12078
6Махонін Андрій2010-04-29Dnipropetrovsk region I 2225
2
2
0
2
2
1
0
2
0
11096
7Богуш Євген2010-05-14Chernigiv regionI 2250
2
2
2
0
1
2
1
0
1
11090
8Андрющенко Назар 2009-01-30Zaporizhzhya region I 2250
2
1
1
2
0
1
1
2
0
10088
9Байєр Святослав2009-04-28Dnipropetrovsk region I 2250
2
1
2
1
1
0
1
2
0
10086
10Кобзєв Тимофій2009-12-11Dnipropetrovsk region I 2250
2
0
2
2
1
0
1
0
2
10078
11Борисюк Тарас2009-05-21Ivano-Frankivsk regionII 2150
0
0
1
2
1
2
0
2
2
10063
12Курілкін Данило2011-02-15IvanoFrankivsk regionII 2150
1
2
0
2
1
0
2
0
1
9080
13Богоцан Станіслав2009-03-09Odessa regionII 2150
2
1
0
2
0
2
0
0
2
9078
14Плюхін Роман2010-05-07Poltava region III 2050
0
1
2
0
1
1
2
2
0
9074
15Макаренко Дмитро2009-09-09Zhytomyr regionIII 2050
0
0
1
2
1
1
1
2
1
9074
16Гуляна Ігор2009-12-20Zakarpattya regionIII 2050
0
2
2
0
2
2
0
0
0
8077
17Нарубін Олег2010-10-12Dnipropetrovsk region II 2150
1
2
1
0
0
2
0
2
0
8074
18Подолюк Роман2010-02-28Zakarpattya regionIII 2050
0
0
1
1
2
0
2
0
2
8064
19Чередник Олексій2010-09-17Dnipropetrovsk region III 2050
0
2
2
0
2
0
1
0
0
7072
20Жигалєв Тимофій2009-05-18Dnipropetrovsk region II 2150
0
0
1
0
2
0
2
0
2
7065
21Назаренко Олександр2011-06-22Zaporizhzhya region III 2050
1
0
0
1
2
0
1
1
1
7065
22Чечель Ерік2010-05-09Dnipropetrovsk region III 2050
2
0
0
2
0
0
1
1
0
6261
23Сич Тимофій2011-09-26Dnipropetrovsk region III 2050
0
2
0
0
0
2
0
1
1
6066
24Шатилович Нікіта2010-01-15Zhytomyr regionIII 2050
1
0
0
0
0
1
1
1
1
5063
25Михайлюк Арсен2009-05-12IvanoFrankivsk regionIII 2050
1
0
0
0
0
1
0
2
1
5062
26Кушнір Павло2009-02-07Dnipropetrovsk region II 2150
0
2
0
2
0
0
0
0
0
4068

DraughtsArbiter Pro (v.5.22) (C) A.Curyło/FMJD

http://fmjd.org/
Lic: FMJD.GROUP